Menu

Świetne rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

9 października 2019 - uroda
Świetne rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najwyższa wartość środków
przypływ sił oraz mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją grupę oraz wielkość mięśniową. To znacznie funkcjonalny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto chce stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najdoskonalsze wyniki wysiłków i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie stał na ochrony Twojego testosteronu. Świadczy to same korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i mocy jeszcze zupełnie nie było rzeczywiście przystępne oraz bliskie. Będziesz brał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do sprawienia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę oraz wpisz na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż korzystniejsza różnica i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej rywalizacji także stanów skłonny do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to i stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Nie będziesz uważał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać również jak uczyć, aby poprawić sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Efekty będą pewne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )