Menu

Marzyłeś o doskonałej formie, natomiast niełatwo o taki rezultat? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

9 października 2019 - uroda
Marzyłeś o doskonałej formie, natomiast niełatwo o taki rezultat? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najwspanialsze aktywne składniki dają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który właśnie trudno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus pozwala Ci stworzyć mięśnie ze pewni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i energie jeszcze zupełnie nie było rzeczywiście proste i mocne.
Cerberus

Jeżeli pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten jest a Twoim wrogiem. Cerberus jest aktywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Sprawdzisz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i uważa poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak grał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Pokazało się, iż istnieje smykałki do tworzenia swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i zestawem odpowiedniej diety nauczyły go jak właśnie dbać o siebie. Tę wiedzę oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to wyjątkowy mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )