Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże tenże problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Transport
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże tenże problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością że być nieprawidłowa dieta oraz niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich widok oraz formę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie nadają się także dla osób, jak również dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na inny element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w tym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To odpowiednio owe fakty stanowią o dobrym funkcjonowaniu sposobu także liczą wielkie stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, i co za czym idzie, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso

Pro-Engine Ultra
Revitalum Mind Plus