Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Transport
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością potrafi być niezdrowa dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który podnosi ich wizerunek oraz budowę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przydają się również dla osób, jak również dla gości, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To aktualnie te czynniki decydują o sprawnym funkcjonowaniu materiału i zajmują znaczące znaczenie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co za czym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso

ProEngine Ultra
Revitalum Mind Plus