Menu

Multilan Active – poprawa słuchu przenigdy nie była taka łatwa. Przyjaciel w konfrontacji z utratą słuchu!

17 listopada 2018 - Transport
Multilan Active – poprawa słuchu przenigdy nie była taka łatwa. Przyjaciel w konfrontacji z utratą słuchu!

Stopniowa utrata słuchu nie musi być stałą dolegliwością.

Dzięki Multilan Active możesz przestać o takim problemie natomiast w końca upajać się każdym dniem.

Za skuteczne efekty tworzenia i błyskawiczną redukcję problemów ze słuchem po regularnym stosowaniu Multilan Active odpowiada przede każdym przemyślany skład preparatu. To niepowtarzalna receptura opracowana z sprawą o osobach, które borykają się ze stopniową utratą słyszalności – w rezultatu postępującego wieku lub nadmiernego wystawienia na podwyższone hałasy. Sekretem jest wywar z miłorzębu japońskiego w zintegrowaniu z wykonującym medyczne cuda enzymem Q10, uważanym przez wielu profesjonalistów za jakiś spośród najistotniejszych enzymów ludzkiego organizmu.

Ponieważ Multilan Active prosty stanowi w strukturze kapsułek, jego granie jest bardzo przyśpieszone, gdyż wprowadzone w nim podstawy natychmiast ciągną się w farba i tkanki. Zaś to robi, że zaczynają pracować właściwie tylko po kilkudziesięciu minutach. Tymi bazami są nie tylko ekstrakt z miłorzębu i enzym Q10, ale jeszcze inne cenne związki chemiczne, które uniemożliwiają nasilaniu się kłopotów ze słuchem oraz regenerują ośrodek słuchu i pozwalają zwalczać przykre przypadłości. 

Można tu przytoczyć również olejek kamforowy, laktony terpenowe, izoramnetynę, kwecytynę oraz cynk. Wszystkie te substancje złączone w samej kapsułce Multilanu Active sprawiają, że znajduje on skuteczny i odpowiedni pomysł na ucho wewnętrzne natomiast czym samym znacząco podnosi jakość słuchu. To kosmetyk dla wszystkiego: starych oraz mniejszych, którzy zależą zacząć normalnie słyszeć.

Multilan-Active

Perle Bleue Visage

Ling-Fluent