Menu

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Transport
Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie stanowiła w duzi zaspokojona? Panie wymagają więcej czasu, by czuć pełną zabawa z stosunku i doświadczeń orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż to nie kłopot, co tenże wiesz, że nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się toż głównie, ona prawdopodobnie w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być wynikiem do doskonałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest sposób, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze własną żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed rozpoczęciem kuracji. Ten drugi czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz korzystał okazję kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Już nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

Climax Control

Derminax

Fem max