Menu

Untoxin – Czujesz się ciągle znużony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

30 sierpnia 2018 - potencja
Untoxin – Czujesz się ciągle znużony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w kwestie kapsułek. Wynik ten określony jest do podawania w czasach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie może być skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przenosi się wtedy na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji miękkiej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natury, co przesuwa się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy wyrywać w trakcie czyli po posiłku, popijając znaczną liczbą wody. 

Pierwsze wyniki używania preparatu Untoxin można zauważyć zaraz po siedmiu dniach od przygotowania jego odczuwania. 

Należy wspominać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergia na wszystek jego element.

Suplementy diety powinny być składane w temperaturze pokojowej w sposób naturalny dla małych dzieci. Zabezpieczać przed słońcem oraz życiem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie pewno być użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

tani Derminax

Follixin promocja