Menu

Trzy porady dla mężczyzn mających problem z potencją.

12 czerwca 2015 - Problemy z potencją 

      Najbardziej
istotne
jest to by w razie pojawienia się problemów z potencją nie lamentować przesadnie. To jakby nie patrzeć nie jest koniec świata. W pewnym wieku to typowe, że możemy napotkać na takie problemy leżąc na łóżku. Jednakowoż istnieją na całe szczęście skuteczne metody, dzięki którym można wreszcie powrócić do sprawności erotycznej.

 

 

1) Trzeba zmienić radykalnie własną dietę. Całkiem możliwe, że jemy zbyt wiele niezdrowego żarcia, na dodatek pijemy znaczne ilości niezdrowych
napojów
, nie wspominając już o nadużywaniu picia alkoholu. Przeróżne przyzwyczajenia moglibyśmy jakoś zmienić, tylko nam się wydaje, iż to bardzo ciężkie do wykonania. Np. moglibyśmy zastąpić kaloryczne piwo dobrym winem, golonkę czerwonym
mięsem,
zaś chociażby chipsy marchwią albo owocami.

 

2) Rezygnacja z palenia
papierosów
. Papierosy nie tylko są w stanie
spowodować
nowotwory i choroby serca, ale także duże problemy z erekcją. Nie mówiąc już o tym, że jeśli nawet potencja będzie, to i tak nie będzie za wielu sił na to, aby móc zaspokoić swoją partnerkę.

 

3) Zwiększenie poziomu własnego testosteronu to
coś ważnego. Jesteśmy facetami, toteż powinniśmy być prawdziwymi
samcami
. To jasne, że trudno dorównać ideałowi kobiet, lecz już nawet zwykłe wyjście na dwór, na słoneczko, może w znaczącym stopniu zwiększyć testosteron.

 

 

To nie są oczywiście wszystkie nakazy, których trzeba postarać się
przestrzegać,
aleniewątpliwie niezłym początkiem.

 

tadalis
kamagra