Menu

Oddziaływanie używek na erekcję.

11 czerwca 2015 - Problemy z potencją

      Przeróżne używki – takie legalne bądź nie, mają niemało fanów. Niemalże każdy dorosły facet zapalił chociaż raz w ciągu życia papierosa, nie wspominając o napojach alkoholowych. Pamiętajmy jednakże o takiej prawidłowości, że jeśli będziemy za bardzo przesadzali z papierosami, alkoholem, o zakazanych używkach zapewne nie należy nawet w tej chwili wspominać, to będziemy mieć znaczące problemy z erekcją. Bo co jak co, ale używki nie służą zbytnio w kwestiach dotyczących pożycia seksualnego. Niby słychać o legendach rocka, które miały tysiące partnerek łóżkowych i tyleż samo wypitych do dna butelek z alkoholem, lecz to są jednakowoż wyjątki, do których to nigdy nie można równać.

 

      Narkotyki
oraz nikotyna – powinniśmy najzupełniej zrezygnować z owych używek. Co jak co, lecz ciężko typowemu człowiekowi
mieć na tyle silną wolę, aby wyłącznie od czasu do czasu zapalić dymka bądź zażyć narkotyk. W zdecydowanej większości przypadków jest tak, że po jakimś okresie czasu człowiek bardzo uzależnia się
od papierosów – z narkotykami jest tak samo, chociaż należy rozróżniać rodzaje takich używek. Bo co innego marihuana,
która generalnie jest nieszkodliwa, a co innego amfetamina, która jest bardzo
destruktywna.

 

      Jeśli zaś mowa o alkoholu, to ogólnie nie można powiedzieć, aby tak po prawdzie nie był on OK – przy
optymistycznym założeniu, że oczywiście nie przesadzimy. Powszechnie znane są przypadki facetów, którzy przeholowali z alkoholem do takiego stopnia, iż choć wcześniej nie skarżyli się na kłopoty z potencją, to po prostu w chwili zamiaru zbliżenia partnerką, nie mogli przejść do czynów.

 

 

 

 

tekst dostepny na stronie :cialisviagra cena