Menu

Kilka trików na silniejszą erekcję

14 marca 2015 - Problemy z potencją
Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Funkcjonuje parę prostych metod, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna albo jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz kilka rad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego cialis tanio uszczuplenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do penisa podczas stosunku. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś grubasem to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.