Menu

Wszystko o problemach z męskością

13 marca 2015 - Problemy z potencją
Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Seks, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Jest tak wtedy, gdy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, viagra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, w większości wypadków lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Chyba wszyscy faceci lubią seks, lecz tych parę dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o metodach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez zarazki, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większość infekcji dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz kamagra tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują infekcje, najczęściej gnieżdżą się się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie dróg moczowych są większe, jeśli spożywasz zbyt mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe również wzmacniają ryzyko zakażenia dróg moczowych.