Menu

9 wskazówek na powiększenie libido

20 lutego 2015 - Problemy z potencją
9 wskazówek na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była o wiele większa.

Przedstawiam parę prostych porad, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA potwierdzają, iż dotyk aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Światło z solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, że filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy pojawi się tego rodzaju potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa większa ilość krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Każdego dnia konsumuj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tani cialis
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Woń wanilii skutecznie powiększa napływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila emitowanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeśli facet spożywa za mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Wobec tego warto włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do członka. Pewne badanie wykazało, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych ujemnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu